O nas

Sklep internetowy TIVESTI.pl z przyjemnością deklaruje i potwierdza, że wszystkie sprzedawane przez nas produkty są oryginalne. Jesteśmy dumnymi sprzedawcami wysokiej jakości odzieży znanych marek premium, które spełniają najwyższe standardy jakości i autentyczności.

W TIVESTI.pl zawsze dążymy do zapewnienia naszym klientom doskonałego doświadczenia zakupowego. W związku z tym, podejmujemy wszelkie możliwe działania, aby zapewnić, że każdy produkt dostępny w naszym sklepie jest autentyczny i pochodzi bezpośrednio od oryginalnych producentów.

Współpracujemy wyłącznie z renomowanymi dostawcami i bezpośrednio z markami, które gwarantują oryginalność swoich produktów. Przedstawiciele naszego sklepu są odpowiedzialni za staranne weryfikowanie i selekcję każdego produktu, aby upewnić się, że spełnia on wszystkie wymogi jakościowe i autentyczności.

Jesteśmy świadomi obaw dotyczących fałszerstw i podróbek, które niestety pojawiają się na rynku. Dlatego chcemy podkreślić, że działamy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi i etycznymi standardami. W przypadku jakiejkolwiek wątpliwości dotyczących autentyczności zakupionego produktu, zachęcamy naszych klientów do kontaktu z naszym zespołem obsługi klienta, który jest gotów pomóc w jakikolwiek sposób.

Dziękujemy za zaufanie, jakim obdarzacie nasz sklep. Jesteśmy dumni, że możemy zapewnić Wam autentyczne produkty znanych marek premium. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub potrzebują dodatkowych informacji, prosimy o kontakt. Nasz zespół jest zawsze gotowy, aby pomóc.

Z poważaniem,

Sklep TIVESTI.pl